Author Topic: Premiere  (Read 3557 times)

wwhouseww

• Jr. Member
  • **
    • Despre
Premiere
« on: 25 March, 2012, 21:47:06 PM »
Premiere castigatori

Moruzi Benoni

• Primar
  • Sr. Member
Re: Premiere
« Reply #1 on: 25 March, 2012, 22:07:06 PM »
Bună seara,
Mulţumesc tuturor celor care s-au implicat în concursurile foto de la cele 4 ediţii (primăvara, vara, toamna şi iarna în Aroneanu), mă gândesc şi voi veni cu o propunere de a se continua concursul foto într-o oarecare formă, poate fi aceeaşi sau cu unele completări, după caz, în acest sens aştept şi sugestii din partea celor interesaţi.
Felicitări câștigătorilor.
Cu deosebită considerație, primar Benoni Moruzi.

Ohh..mega

• Newbie
  • *
« Reply #2 on: 27 March, 2012, 22:09:36 PM »
Care sunt pozele premiate domnule primar?
Care a fost componenta juriului si care sunt pozele participante in concurs/
Va multumesc pentru anticipatul raspuns.

Alexx

• Administrator
  • Full Member
« Reply #3 on: 28 March, 2012, 13:25:48 PM »
Pozele premiate se gasesc pe www.aroneanu.ro, alaturi de pozele participante :)

garneata

• Jr. Member
  • **
« Reply #4 on: 28 March, 2012, 15:58:03 PM »

Continuare concursului ar putea fi asa:
O intalnire (sau mai multe) in care sa stim unele locatii (de exemplu eu nu am fost niciodata la rediu aldei in padure, dar nu as merge nici singur prin padure) cineva care cunoaste locuri. Si seara sau in alta zi ne intalnim pentru a ne imparti cunostinte de prelucrare (orice fotografie trebuie prelucrata). Din fotografiile care s-au facut se face concursul nu neaparat cu o tema impusa. Chiar daca suntem mai multi la iesiri fotografice, niciodata nu o sa iasa aceleasi fotografii.

ghia_don

• Jr. Member
  • **
« Reply #5 on: 28 March, 2012, 23:23:38 PM »
Vreau sa multumesc in primul rind organizatorilor, care ne-au dat ocazia sa ne impartasim cunostintele mai multe sau mai putine, in materie de fotografie.
In al doilea rind, sa multumesc pentru premiu!! :) Imi pare rau ca n-am putut fi de fata la inminarea premiilor, dar n-am reusit sa ma invoiesc de la servici..

Continuare concursului ar putea fi asa:
O intalnire (sau mai multe) in care sa stim unele locatii (de exemplu eu nu am fost niciodata la rediu aldei in padure, dar nu as merge nici singur prin padure) cineva care cunoaste locuri. Si seara sau in alta zi ne intalnim pentru a ne imparti cunostinte de prelucrare (orice fotografie trebuie prelucrata). Din fotografiile care s-au facut se face concursul nu neaparat cu o tema impusa. Chiar daca suntem mai multi la iesiri fotografice, niciodata nu o sa iasa aceleasi fotografii.

N-ar fi rau.. :)
« Last Edit: 29 March, 2012, 21:40:41 PM by ghia_don »

garneata

• Jr. Member
  • **
« Reply #6 on: 29 March, 2012, 19:54:08 PM »

Deci deja suntem doi, suntem pe drumul bun.