Author Topic: Zgomotul cluburilor din Ciric  (Read 996 times)

droid

• Newbie
  • *
Zgomotul cluburilor din Ciric
« on: 21 May, 2015, 13:13:25 PM »
Stimati locuitori ai satului Aroneanu,

Cluburile din Ciric si-au reluat activitatea producatoare de zgomot infernal. Trebuie sa actionam pentru a opri distrugerea sanatatii noastre.
Ma ofer sa strang semnaturi de la cei afectati de zgomot in vederea depunerii unor reclamatii la institutiile abilitate sa ia masurile necesare pentru inchiderea acestor cluburi.

Daca sunteti in zona de influenta a zgomotului, va rog sa ma contactati prin intermediul forumului sau direct pe email. adi.1000(a-rond)yahoo(punct)com
De asemenea, daca aveti vecini care sunt deranjati de zgomot, va rog sa transmiteti mai departe datele mele de contact.

Dupa ce vom stabili cine suntem si cati suntem, ne vom decide asupra unei petitii pe care sa o semnam si cu care sa mergem mai departe.
« Last Edit: 22 May, 2015, 14:31:53 PM by droid »

adrianaroneanu

• Jr. Member
  • **
Re: Zgomotul cluburilor din Ciric
« Reply #1 on: 24 July, 2015, 09:06:40 AM »
Buna ziua,
Eu semnez si adun si semnaturi. Am facut si eu reclamatii la randul meu, dar cei de la IPJ l-au invitat pe domnul cu acel club la discutii. Atit de incompetenti sunt. Probabil ca i-au spus si de unde vine reclamatia. Am sunat la 112 de fiecare data cand se intampla asta. Au venit doi Garcea de la secita IV de Politie intr-o noapte si cu motorul ponit la rabla de masina si cu mana pe geam au spus ca ei nu aud nimic.
E greu intr-o societate de acest gen in care nu se implica cei care guverneaa aceasta comunitate.
As vrea sa vad anexata la acesst forum macar o adresa facuta de primarie cu privire la acest aspect. Una macar. E imposibil sa nu stie de aceasta problema.

adrianaroneanu

• Jr. Member
  • **
« Reply #2 on: 22 March, 2016, 08:08:17 AM »
Vine primavara. Sa ne pregatim nervii pentru muzica de club.

adrianaroneanu

• Jr. Member
  • **
« Reply #3 on: 05 June, 2016, 16:43:09 PM »
A venit primavara si a inceput distractia deja. Primaria noastra ce face? Astepta alegerile le pare. A, ma scuzati sunt astazi alegerile.  :)

adrianaroneanu

• Jr. Member
  • **
« Reply #4 on: 17 June, 2016, 22:50:51 PM »
Au trecut alegerile, zgomotul e si acum. Toata lumea multumita.
Dragilor, macar suntati la 112 sa se plictiseasca. Eu am sunat la IPJ si mi-a spus ca desi nu e urgenta sa sun la 112. Cine ii mai intelege.

Sunati cand se aude muzica va rog. E singura solutie, sa insistam pana, poate, cineva se va gindi si la noi, sau poate nu.