Author Topic: Restructurare forum  (Read 580 times)

Paul-Sorin

• Administrator
  • Jr. Member
  • "Be the change you want to see in the world"
Restructurare forum
« on: 19 July, 2016, 09:56:24 AM »
 Vă informăm că dorim o restructurare a acestui forum în scopul informării cât mai corecte și mai complete a locuitorilor comunei Aroneanu cu privire la unele aspecte legate de administrația publică. Acest lucru necesită timp, întrucât trebuie adunate informații, moderate și mai apoi postate.
 De asemenea, avem promisiunea domnului primar, Benoni Moruzi, că odată cu finalizarea noii structuri a forumului va reveni cu postări/răspunsuri. 
 Postările vechi, care au primit deja un răspuns vor fi mutate în secțiunea ”Arhivă”.
 Pentru întrebări/propuneri/sugestii vă rog să răspundeți la acest topic!

otto

• Jr. Member
  • **
Re: Restructurare forum
« Reply #1 on: 19 July, 2016, 10:22:42 AM »
As avea o prima intrebare, cand vor incepe lucrarile de racordare la apa/canalizare in Sorogari langa parc, unde se vor construi peste 50 de case? De anul trecut trebuia facuta, dar inca nu am un raspuns clar, cu o data. Lumea construieste, dar din partea primariei nu vedem nici un interes. Va multumesc!

Paul-Sorin

• Administrator
  • Jr. Member
  • "Be the change you want to see in the world"
« Reply #2 on: 19 July, 2016, 10:31:46 AM »
Veți primi un răspuns în cel mai scurt timp posibil în noile secțiuni ale forumului. Vă mulțumim pentru înțelegere!

otto

• Jr. Member
  • **
« Reply #3 on: 22 July, 2016, 11:20:43 AM »
V-as ruga sa definiti "in cel mai scurt timp" in zile. Zic asta pentru ca expresia respectiva o tot auzim si nu vedem nimic practic.
Nu reusim sa aflam aceste raspunsuri de la primarie.

otto

• Jr. Member
  • **
« Reply #4 on: 08 September, 2016, 09:50:16 AM »
"in cel mai scurt timp" asa era, nu? Tin sa mentionez ca nici in acest moment nu s-a rezolvat NIMIC.